Зручний спосіб звірки та оплати за спожитий газ

0
377

Найбільшу “плутанину” вносять платіжки ТОВ “Київоблгаззбут” які щомісячно розносяться по парадним та поштовим ящикам мешканців. В цих платіжках є типовий недолік – у 99% відсотках там написані та прораховані завищені показники Ваших газових лічильників. Це виникає тому що, при відсутності даних про показники постачальник проставляє т.н. “розрахункові показники споживання”, тобто не реальні показники, а такі які прораховані 50 років тому на таку ж квартиру, з такими ж точками приєднання.

Для того, щоб у платіжках були ваші показники Вам потрібно зробити лише один крок – з 1 по 5 число щомісячно, повідомляти ТОВ “Київоблгаззбут” про Ваші фактичні показники лічильника газу, станом на 1 число.

Це можно зробити:
А) за телефонами контакт-центру (044) 36 46 104, (097) 10 45 104, (050) 10 45 104.
Б) електронною поштою contact@kv.104.ua
В) смс на номер 7104 у форматі: 10 цифр особового рахунку пробіл 5 цифр показів лічильника.
Г) заповнивши відповідну графу у особистому кабінеті на сайті 104.ua.

ТОВ “Київоблгаззбут” звертає увагу, що обхід спеціалістами необхідно проводити не рідше 1 разу в півроку, для контролю мешканцями показників.

При регулярній подачі у визначений термін показників, зводиться до мінімума ризик виникнення розбіжностей між вашими розрахунками та розрахунками газопостачальної організації.

Також нагадуємо, що завдяки “електронному кабінету споживача” на сайті 104.ua можна без черг, у будь-який час доби здати показники, отримати розрахункову квитанцію та оплатити онлайн спожитий газ. Особистий кабінет пам’ятає усі ваші платежи та зняття показників (в тч і контрольні). Реєстрація та робота дуже проста і не викликає значних труднощів.