Сусід зносить стіни, що робити?

0
539

З січня 2017 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів від 28.12.2016 №1024. Відповідно до цього нормативного акту були внесені зміни до порядку переобладнання житлових (нежитлових) приміщень у багатоквартирних будинках.
Нею передбачається, що роботи з переобладнання та перепланування, які не передбачають втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування, не потребують отримання погоджень.
Після завершення зазначених робіт введення об’єкта в експлуатацію не потрібне.
Дозволи на роботи та введення експлуатації все ще потрібні для об’єднання квартир на одному або різних поверхах, облаштування дверних прорізів у несучих стінах, а також здійснення інших робіт, пов’язаних з порушенням капітальних конструкцій.

Звичайно, це значно полегшує життя людям, проте ніхто не застрахований від самовільних дій сусідів, які не розуміють, чи грубо нехтують безпекою усього будинку.

Якщо у вас виникли підозри щодо неправомірних дій сусідів що несуть загрозу цілісності будинку та загальнобудинковим мережам – просимо звертатись письмово до нас та до Інспекції Дежавного архітектурно-будівельного контролю. Відповідно цього звернення будуть проведенні заходи, щодо обстеження діяльності сусідів, у випадку виявлення відхилень від норм – будуть висунуті вимоги щодо усунення порушень.