До заходів які мешканці будинків проводять самостійно відносяться заходи по укладанню договорів та відкриття особових рахунків у постачальників послуг:
– водопостачання та водовідведення;
– електропостачання;
– газопостачання;
– проведення реєстрації по місцю проживання.

Для початку зробіть ксерокопії усіх документів, які підтверджують право власності та вашу особу. У всіх цих організаціях вимагають копії договору купівлі-продажу, Витягу з реєстру нерухомості (або інформаційної довідки), та паспорт і ІНН власника.
Не забувайте, що при наявності двох власників і більше всі інші власники дорученням можуть надати право оформлення особових рахунків та договорів одному з власників.
Усі організації без проблем приймають рукописні доручення складені у довільній формі. Не забудьте про копії паспортів інших власників.

Також не забудьте переписати усі номери пломб, номери лічильників та покази лічильника. Бажано зробити фото на телефон – у випадку будь-яких запитань Ви завжди зможете підтвердити свої слова фотографією.
Припустимо, Вас запитали тип лічильника – покажіть фото і спеціаліст самостійно визначить відповідь на своє питання.
А в інакшому випадку Вам прийдеться знову ідти додому, а потім знову стояти у черзі.

У випадку, якщо Вам необхідно укласти усі договори – найкращого місця чим ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ не знайти.
Тут в одному приміщенні розташовані представники ОБЛГАЗУ, РАЙОННИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ, ІРПІНЬВОДОКАНАЛУ та міський центр реєстрації по місцю проживанню.

У випадку наявності всіх вихідних даних можливо оформити усі договори та прописатися протягом одного робочого дня.

Адреса ЦНАПу – перший поверх Ірпінської Міської Ради, вул. Шевченка, 2А.