Холодна зима – як не заморозити труби?

0
594

При зниженні температури до -20, ми щоденно приймаємо 3-4 виклики по причині обмерзання внутрішніх систем водопроводу.

Добре коли є можливість перекрити воду у квартирі з загального коридору. А якщо будинок старих проектів і лічильник з краном всередині приміщення? Тоді перекривається вода у стояку/будинку до приїзду власника.

Називати конкретні слабі місця важко – цієї зими замерзали підводи води в ванній кімнаті, загальні стояки, труби опалення и тд и тд. Замерзали труби як перших, средніх, так і верхніх поверхів.

Але усі квартири об’єднуються однією помилкою – для економії власники квартир відключають котли опалення.

Наполегливо просимо, від’їжджаючи надовго:

  1. Залишайте котел в режимі очікування. Прочитайте інструкцію – більшість моделей з вбудованим модуль “антилід”. Котел сам включиться щоб не допустити промерзання труб.
  2. Перекрийте воду в квартиру, якщо лічильник знаходиться всередині квартири.
  3. Залиште ключі родичам, знайомим, друзям та повідомте їх номер в КОЛЛ-ЦЕНТР.

По причині відсутності приточної вентиляції взимку часто спостерігаємо ефект затягування холодного повітря через шахти комунікацій. Постійний холодне обдування в першу чергу обморожує металеві елементи (крани, фільтри, муфти та з’єднання).

Ми звертаємо увагу на стан шахт, проводимо їх утеплення під час підготовки до опалювального періоду. Але шахта проходить в середині квартири, будь-ласка у пікові холодні ночі дотримуйтесь таких рекомендацій:

  1. При зниженні температури до мінус 15 – відкривайте люк ревізії (там де у вас лічильник води). Це забезпечить “розбавлення” холодного повітря у шахті з теплим повітрям ванної кімнати.
  2. Декілька разів за ніч включайте воду, на декілька хвилин – проточна вода не замерзає.
  3. Якщо з шахти сильно дує – наберіть нас і наші фахівці оперативно приїдуть та проведуть утеплення шахти.